HORECA konferencia a Jesenné stretnutie hotelierov 2017

06. nov 2017 to 08. nov 2017
HOTEL GRAND JASNÁ

REGISTRÁCIA NA KONFERENCIU JE MOŽNÁ LEN NA PODUJATÍ.

 
Video spustíte kliknutím:
 

 

Vydavateľstvo Mafra Slovakia v spolupráci so Zväzom hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky (ZHR SR) pripravuje ďalší ročník HORECA konferencie a Jesenné stretnutie hotelierov 2017.

HORECA konferencia a Jesenné stretnutie hotelierov 2017 je určená všetkým, ktorí pracujú v stravovacích a ubytovacích službách a majú záujem získať aktuálne informácie, kontakty, či nových dodávateľov pre svoje zariadenia. Neoddeliteľnou súčasťou konferencie je aj vystavovateľský priestor, kde svoje služby a produkty prezentujú nielen Garantovaní dodávatelia ZHR SR, ale aj mnohí ďalší dodávatelia v HORECA segmente. 

INFO PRE VYSTAVOVATEĽOV:

V prípade, ak máte záujem o vystavovateľské miesto na HORECA konferencii a Jesennom stretnutí hotelierov 2017 , kontaktujte nás prosím na telefónom čísle 0918 824 320, prípadne na emailovej adrese: viera.kubalikova@mafraslovakia.sk.

TOMBOLA: Prezentujte svoje produkty, venujte ich ako ceny do tomboly. Tombola je súčasťou programu  Záujem o venovanie ceny zašlite na viera.kubalikova@mafraslovakia.sk

Vystavovateľská objednávka

 

INFO PRE ÚČASTNÍKOV:

Registrujte sa hneď a určite si tak zabezpečíte množstvo odborných informácií a inšpirácií! 

Účastnícky poplatok 228 EUR s DPH, pre členov ZHR SR platí zľavnená cena vo výške 118,80 EUR s DPH !

Členovia ZHR SR si môžu uplatniť zľavový kód v registračnom formulári, viac na www.zhrsr.sk

 

UBYTOVANIE:

Hotel Grand **** , Jasná je plne OBSADENÝ

Hotel Ostredok***

Cena ubytovania s raňajkami:

jednolôžková izba  – 39 €

dvojlôžková izba – 49 €

 

Kontakt:

tel. číslo:044/5591531

email: recepcia@ostredok.sk

 

Hotel Fis Jasná ****

*Cena ubytovania s raňajkami:

jednolôžková izba  – 60 €

dvojlôžková izba – 70 €

 

Kontakt:

tel. číslo: +421 44/5991411

email: fisjasna@fisjasna.sk

 

*pre informácie o dostupnosti poskytovaných služieb je potrebné kontaktovať recepciu hotela Fis Jasná

 

 

Miroslav Spišiak
„Výroba potravín už nie je o výžive ľudí, je to priemyselná výroba zameraná na zisk a iné ekonomické kritéria“. Miroslav Spišiak je odborníkom v oblasti potravín, svoju kariéru však rozbiehal v hotelierstve. Vo svojej prezentácií vám odhalí skutočný obraz výroby potravín a toho čo dávame hosťom na tanier. Vysvetlí tiež dvojakú kvalitu potravín a ako rozoznávať bezpečné či kvalitné potraviny.

Iveta Trusková
Pracuje ako vedúca sekcie ochrany a podpory zdravia v oblasti životného a pracovného prostredia na Úrade verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. Vysvetlí vám ako postupovať pri zistení nevyhovujúceho výrobku. Bude informovať aj o tom, aké opatrenia sa pripravujú v dôsledku posledných škandálov v legislatíve a ako sa budú dotýkať hotelov a reštaurácií.

Václav Stárek
Je prezidentom Asociace hotelů a restaurací ČR. Slovenským hotelierom priblíži dopady zdieľaného ubytovania v Česku, kde tento fenomén začína výrazne zasahovať do podnikania v ubytovaní. Kapacita ubytovania v rámci zdieľanej ekonomiky dosahuje v Prahe takmer polovicu trhu. Česká vláda prijala prvé kroky na reguláciu tohto živelného „podnikania“. Sú s týmto návrhom spokojní českí hotelieri a aké sú ich odporúčania? Odpovede na tieto otázky zodpovie Václav Stárek.

Radoslav Sekerka
Hľadanie zamestnancov je téma, ktorú riešia všetci manažéri na Slovensku vo výrobe, obchode, aj manažéri v HORECA segmente. Regionálny riaditeľ spoločnosti DEKRA Personnel pre SK, CZ, HU a PO vám praktickými radami zodpovie „Čo pomôže manažérom pri hľadaní kvalitných zamestnancov?“

Róbert Chovanculiak
„Zdieľaná ekonomika je nový fenomén, ktorý zasiahol množstvo odvetví a jedným z nich sú aj ubytovacie služby. Najlepší spôsob reakcie na nové výzvy z pohľadu tradičných poskytovateľov? Adaptovať sa. To je jediná, dlhodobo udržateľná stratégia,“ vysvetľuje Róbert Chovanculiak - analytik INESS.

Tatiana Orglerová
Je HR riaditeľkou pre východnú Európu v spoločnosti Knauf Insulation a zároveň prezidentkou HRcomm – Združenia pre riadenie a rozvoj ľudských zdrojov. Má bohaté odborné skúsenosti, ktoré si osvojila vo viacerých vrcholových manažérskych pozíciách firiem pôsobiacich v rôznych odvetviach priemyslu. Vo svojej prezentácií Management 2020 – Inovačná kultúra prinesie aktuálne trendy na trhu práce a prognózy jeho ďalšieho vývoja a praktické príklady a návody na riešenie problematiky nedostatku pracovníkov inovačnými prístupmi.

Partneri

Spoluorganizátori:

 

 

Partneri:

 

 

 

Mediálni partneri:

 

 

 

 

 

 

Podobné podujatia