ONLINE SUMMIT 2017

26. sep 2017
Mercure Bratislava Centrum Hotel

ONLINE SUMMIT 2017

Komunikácia pod vplyvom influencerov, komunít a sociálnych sietí   

Online summit sa každý rok zaoberá najdôležitejšími trendmi v online marketingu. V tomto roku je jedným z najväčších trendov influencer marketing.  Aj z tohto dôvodu, je Online summit venovaný práve tejto téme. Nezabúdame však ani na iné oblasti digitálneho sveta – ako  sú komunity a komunikácia na sociálnych sieťach.

Influencer marketing

  • Prečo značky milujú influencerov?
  • Príležitosti a trendy v influencer marketingu
  • Ako youtube a iné sociálne médiá pomáhajú influencerom?
  • Case studies & úspešné príbehy
  • Riziká spolupráce s influencermi

Excelentná social media stratégia v praxi

Komunity a ich potenciál pre značky

Konferencia je inšpiráciou nielen pre marketétov, ale pre všetkých, ktorí pôsobia v oblasti marketingovej komunikácie: kreatívne a digitálne agentúry, PR, ale aj pre freelancerov.

ONLINE SUMMIT 2017:      POMOC! SVET OVLÁDLI INFLUENCERI

9:00 – 9:30    registrácia

9:30 – 9:40    úvodné slovo moderátor

9:40 – 10:15  DARE-OLIVER: Influenceri a technológie
Michael pochádza z agentúry Dare, ktorá patrí pod spoločnosť Oliver, ktorá na Slovensku vytvára kreatívu pre klienta 02. Michael má na starosti strategický vývoj v oblasti technológií a nový biznis v agentúre, ako aj digitálny vývoj agentúry Dare. Predtým než prijal ponuku v spoločnosti Dare, pracoval pre mediálnu agentúru Havas, kde zodpovedal za technológie a inovácie.

Michael Olaye, Dare – Oliver, Londýn

10:15 – 10:45 TUBBR.NET: Bublina, čo rýchlo spľasne
Je marketing s influencermi bublina, ktorá rýchlo spľasne?  Stačí sa dohodnúť so známym  a populárnym človekom? A čo všetko sa dá maximalizovať?

Peter Sládeček, CEO tubrr.net  

 

10:45 – 11:00  coffee break

11:00 – 12:00  OMG: Rozprávka o univerzálnom kľúči
Sú kritériá pre spoluprácu s influencermi univerzálne? Existuje kľúč, ktorý bude pasovať pre ktorúkoľvek značku? Aké stratégie fungujú a na čo sa zamerať? Na followerov, content, alebo na engagement?

Linda Bezáková, Head of Content Omnicom Media Group 

STARMEDIA: Celebrita / influencer = Povedomie / lojalita
Vedia marketéri rozoznať excelentnú exekúciu od celebritného endorsementu v sociálnych médiách? Je viac povedomie celebrity, alebo lojalita influencera?

Andrea Petriščáková, Digital Department Director, Starmedia Co

PLAYGROUND 13: Video má zlaté dno
Influencer ako súčasť video marketingovej stratégie. Aké sú nároky na vloggera a aké na influencera v čoraz plnšom svete online videa?  

Ladislav Shadex Bóna, online video specialist, Playground 13

 

12:00 – 13:00  obed

SLÁVNE A/ALEBO ÚSPEŠNÉ PRÍBEHY

13:00 – 16:30  ELITE SOLUTIONS: Hurá, máme firmu na Instagrame!
Chytáme sa za hlavu, keď vidíme značky na Insta. Pomôže im pár rád po experimentoch a rozhovoroch v agentúre o ktoré sa oplatí oprieť?  

Peter Šurín, Strategy director, Elite Solution

ADIDAS: Všetci bežia!
Alebo Ako Adidas online s offlineom prepojil a vybudoval komunitu bežcov.

Emil Skákala , Brand Marketing Manager, Adidas Central Europe East

MILKA: Influenceri na čokoládový pohon
Milka je jedna zo značiek, ktorá má dlhodobé skúsenosti s využívaním influencerov. Artem predstaví najefektívnejšie kampane, ktoré naozaj fungovali.

Artem Mazur, brand manažér Milka
 

SLSP: Zo SubBrandu SuperBrand
Ako sa zo SubBrandu dá urobiť SuperBrand. alebo Ako si Space účty cez Selassieho odomkli cestu k mladým.

Natália Vargová, account director Core4
Martin Hýrošš,  Digital Marketing & Media specialist, Slovenská sporiteľňa
 

GLOBSEC: Hoaxom proti hejtu
Expl0ited a Selassie medzi sebou rozpútali hejt na základe falošnej správy a zasiahli pol milióna ľudí. Čo by v agentúre dnes urobili inak?

Peter Jančárik, Strategist & Partner, Seesame

 

VOLIS: SMS 2017
Ako dnes budovať značku na sociálnych sieťach? A ako použiť SOCIAL MEDIA STRATEGY na posilnenie imidžu, podporu predaja, alebo návštevnosť webu?  

Martin Volek, CEO Volis International & Google Partners Certified Trainer

 

 

* zmena programu vyhradená

Michael Olaye, Chief Technology Officera z Oliver/ CEO Dare London

Michael pochádza z agentúry Dare, ktorá patrí pod spoločnosť Oliver, ktorá na Slovensku vytvára kreatívu pre klienta 02. Michael má na starosti strategický vývoj v oblasti technológií a nový biznis v agentúre, ako aj digitálny vývoj agentúry Dare. Predtým než prijal ponuku v spoločnosti Dare, pracoval pre mediálnu agentúru Havas, kde zodpovedal za technológie a inovácie.

 

Peter Sládeček, CEO Tubrr.net

Peter  je CEO multikanálovej siete Tubrr, ktorá pôsobí v Prahe. Je platformou pre youtuberov  - agreguje príspevky youtuberov so sociálnych sietí  (YouTube, Facebook, Instagram a Twitter). Zároveň poskytuje komplexný servis pre youtuberov. Peter Sládeček je osobou, ktorá celý tím profesionálov v agentúre vedie.
 

Linda Bezáková, Head of Content Omnicom Media Group

V oblasti marketingu a komunikácie sa pohybuje viac ako pätnásť rokov. Od roku 2008 viedla na Slovensku TBWA/ Bratislava, dcérsku spoločnosť Omnicom Media Group, ktorá zabezpečovala komunikačné stratégie a kreatívne riešenia pre globálnych aj lokálnych klientov. V OMG Slovakia sa v súčasnosti venuje komunikačným  projektom a tvorbe obsahu.

 

Andrea Petriščáková, Digital Department Director, Starmedia Co

V mediálnej agentúre Starmedia Co Andrea vedie od júna 2016. Predtým pracovala v pozícii Senior Account Managera, skúsenosti a zručnosti získala pri práci s klientmi ako je Coca – Cola či H&M. Zodpovedala za mediálnu stratégiu, plánovanie a vývoj kampaní. Dnes svoju pozornosť sústredí pre klientov v online prostredí.

 

Ladislav Shadex Bóna, online video specialist, Playground 13, Youtube Strategy Manager v TV Markíza 

Pracuje ako špecialista na online video v produkčnej agentúre Playground 13. Radil klientom,
ako dostať brand na YouTube a ako s ním pracovať. Okrem toho prednáša v Slovak Business
Agency a spravuje youtubový kanál pre archív televízie Markíza. Za sebou má aj stáž
v produkčnom štúdiu Minisumo Sydney ako production assistant. Je tiež vášnivý fotograf,
ktorého môžete poznať pod prezývkou Shadex.

 

Peter Šurín, Strategy director, Elite Solution

Pôvodne freelancer v oblasti tvorby webových stránok a komunikácie. Od roku 2007 pôsobí v agentúre Elite Solution , kde sa postupne venoval vývoju, projektovému riadeniu, obchodu až po súčasnú pozíciu Strategy directora. Posledné roky sa venoval návrhu väčšiny online komunikácie pre mobilného operátora O2 Slovensko, Sberbank Slovensko, VIAMO a pre iné značky či projekty. 

 

Emil Skákala , Brand Marketing Manager, Adidas Central Europe East

Emil vyštudoval  aplikovanú ekonómiu na UK v Bratislave a absolvoval jeden semester na Nemeckej Universität Siegen. Pre adidas Central Europe East pracuje viac ako šesť rokov. Začínal ako Category Manager, kde bol zodpovedný za tvorbu produktového portfólia pre lifestyle-ovú značku adidas Originals. V súčasnosti pôsobí ako Brand Marketing Manager pre športy Outdoor a Beh - ktorého súčasťou je komunita adidas Runners.  V rámci tejto pozície zodpovedá za tvorenie lokálnej  brand marketingovej stratégie a dohliada na aktivity v našom regióne. Na konferencii bude hovoriť o tom ako sa komunita z online prostredia dokáže prepojiť s offline prostredím.
 

Adéla Marešová, Sun Marketing

Adéla pracuje v Sun Marketingu ako Senior Social Media Specialist. Stará o sociálne siete značiek dm drogerie markt, Centropen, Nominal a ďalšie. Pripravuje klientské školenia sociálnych sietí, influencer marketingu a copywriterstva.

 

Dominika Lukášová,  Sun Marketing

V Sun Marketingu se Dominika okrem sociálnych sietí pre značky  Borotalco či Medovník stará tiež o výber a komunikáciu s influencermi. Pracuje na svojom vlastnom blogu Dom by dom a parí k vyhľadávaným blogerkám na českej scéne.

 

Artem Mazur, brand manažér Milka v Mondelēz International

Artem pôsobí v spoločnosti Mondelēz Internationalod roku 2014. Artem Mazur predstaví úspešné case study a vysvetlí, prečo Milka dlhodobo spolupracuje s youtubermi a oslovuje miléniálov v jednotlivých kampaniach a aké výsledky táto spolupráca generuje.

 

Natália Vargová, account director Core4

Natália vyštudovala marketingovú komunikáciu. Pracuje v Core4 ako Account director, vedie team account managerov, projektových managerov a webových analytikov a UX dizajnérov. Súčasťou jej práce je okrem riadenia aj príprava online komunikácie pre kľúčových klientov ako je Slovenská sporiteľňa, Fernet Stock, Amundsen, Pierre Baguette a ďalších. Do online reklamy prišla zo sieťovej agentúry DDB Needham, kde viedla account team a ATL projekty pre klientov McDonald´s, Henkel, Šariš, ExxonMobile a ďalších.

 

Martin Hýrošš, Digital Marketing & Media specialist, Slovenská sporiteľňa

Martin rozbehol svoju marketingovú kariéru najskôr v agentúre. Od roku 2015 však  prešiel na stranu klienta, do Slovenskej sporiteľne na oddelenie Marketing and Digital services development. Pôsobí tam dodnes na pozícii Digital @ Media Marketing leader. Okrem vedenia teamu kolegov sa stará o tvorbu a rozvoj kreatívnej a mediálnej stratégie a celkovú komunikáciu značky Slovenská sporiteľňa a jednotlivých subbrandov, ako je napríklad space.sk – účty pre mladých.

 

Martin Volek, CEO Volis International & Google Partners Certified Trainer

Vďaka štúdiu MBA vo Viedni sa Martin Volek začal špecializovať na online marketing. Dnes je riaditeľom digitálnej agentúry Volis International, ktorá patrí medzi lídrov vo vzdelávaní v online marketingu. Špecializuje sa na strategické online poradenstvo a správu digitálnych reklamných kampaní na Slovensku, ako i vo svete. Medzi klientov patria napríklad Peugeot, Volvo, SOS electronic, Stella Artois, Rakúsky turizmus, ako aj Slovenské národné divadlo.
Prednáša v zahraničí na konferenciách a univerzitách, od roku 2016 je certifikovaným Google Partners trénerom.

 

Peter Jančárik, Strategist & Partner, Seesame
Vedie kreatívny a digitálny tím v agentúre Seesame. Má na starosti strategické riadenie klientov a kampaní, ako aj rozvoj online, social, contentu a influencer marketingu. S kolegami pracuje pre klientov ako IKEA, adidas, Dell, Hubert, Onlia, Globsec, Zastúpenie Európskej komisie a ďalších. Jeho vášňou je boj proti dezinformáciám, je spoluzakladateľom projektu Konšpirátori.sk.

 

 

 

Partneri

Mediálni partneri:

               

 

Podobné podujatia