Living on the edge 2018

19. apr 2018
HOTEL ČOSKORO UPRESNÍME

Digitál je dnes to, čo mení fungovanie tohto trhu. Pozrite sa s nami na to, ako zmenil myslenie zadávateľov a ako sa novým podmienkam prispôsobili médiá.
Living on the edge je úspešná konferencia zameraná na český a slovenský mediálny trh a marketingový trh.
Cieľová skupina: média a marketéri

 

Komu je konferencia určená:
Riaditelia mediálnych spoločností, riaditelia mediálnych agentúr, riaditelia reklamných agentúr, marketingoví riaditelia, marketingoví manažéri, kreatívni riaditelia, obchodní riaditelia, PR manažéri, riaditelia komunikácie, account manažéri, freelanceri a všetci nadšenci marketingu a médií ...

Popis konferencie:
LOTE už tradične prináša top témy, ktoré hýbu svetom médií a marketingu. Konferencia je  určená všetkým, ktorí ovplyvňujú komunikáciu značiek na našom trhu. A tiež všetkým, ktorým záleží na vlastnom  biznise. Ide o odborníkov, ktorí pracujú na strane zadávateľov, ale aj v médiách, mediálnych agentúrach, kreatívnych a digitálnych agentúrach, PR agentúrach, ale aj ako  freelanceri.

Média: Skončil sa čas krátkodobých riešení

Pre médiá sa skončil čas krátkodobých riešení. Globálni hráči dominujú lokálnym trhom čoraz viac, prežijú len najlepší. Nastal čas rozmýšľať nad dlhodobo udržateľným biznisom. Tak na presýtených televíznych trhoch, ako aj v online.

Marketing: Návrat k značke

Značky už pochopili, že digitálna stratégia nie je komplexná stratégia. To, čo značky potrebujú, aby boli úspešné, je návrat k podstate značky ako takej. Ako sa to ale dá popri neustále sa meniacim  trendom v online, s príchodom botov a umelej inteligencie? Prežije ten, kto nájde správny balans.

 

MARKETING SUMMIT - NÁVRAT K ZNAČKE

Značky už pochopili, že digitálna stratégia nie je komplexná stratégia. To, čo značky potrebujú, aby boli úspešné, je návrat k podstate značky ako takej. Ako sa to ale dá popri neustále sa meniacim  trendom v online, s príchodom botov a umelej inteligencie? Prežije ten, kto nájde správny balans.

 

Konferenciou vás bude opäť sprevádzať Pavol Minár, FKM UCM Trnava, Board Member / Brand Storyteller Zaraguza Prague, ktorý zároveň vystúpi ako úvodný spíker

Čo sa pokazilo alebo: kde sa stala chyba?

Alebo o tom, aké dych vyrážajúce chyby urobili známe značky v poslednom roku.

 

Marian Timoracký, partner United Consultants

Branding: vždy inak, no stále je to o tom istom

Ako sa stať imúnnym voči brandingovým šarlatánom a mať na zreteli pravý zmysel brandingu

 

Michal Vyšinský a Stanislava Púčková, 2muse

Načo nám je prieskum značky?!

Kto, kedy a prečo vymyslel všetky parametre sledovania značiek a na čo to v realite vlastne komu je?

 

Daniel Bradáč, managing partner Generations

Reklama je o silnom egu, budovanie značky o pokore

Prečo sú niektoré značky úspešnejšie ako druhé? A aké miesto v tom zohráva kreativita? Ako sa buduje trvalo úspešná značka? Čo rozhoduje o úspechu alebo neúspechu budovania značky?

 

Norbert Lojko, marketing konzultant

Budovanie osobnej značky: Si pripravený na 40 rokov brand buildingu?

Uvedomuješ si, že väčšina z nás bude pracovať minimálne 40 rokov? Ak sa chceš odlíšiť od davu, musíš si začať budovať svoju osobnú značku. Máš ciele, stratégiu a plán ako tých 40 rokov prežiješ? Ver mojej skúsenosti, čo na začiatku zanedbáš sa Ti v neskoršom veku nepríjemne vráti a už to nebudeš môcť zmeniť.

 

Milan JunioR Zimnýkoval, moderátor

Čo robil? #zimnykoval #moderoval #znackoval #budoval #provokoval

JunioR Zimnýkoval pri kreovaní svojich nemoderátorských projektov v rámci spoločnosti ZIMNYKOVAL zistil, že musí začať uvažovať o značke – o postupnom budovaní ZNAČKY.

 

Andrej Csino, marketingový a kreatívny konzultant

Kašľať na brandy, hurá do digitálu!

Prednáška o tom, prečo branža zabúda na dlhé roky hodnotnej praxe budovania značiek a stále častejšie rieši iba trendy. 

 

Jakub Strýček, marketing director Zonky

Značka vs. Výkon: Ako robí Zonky z malej značky veľkú

Prečo v Zonky budujú značku zvnútra von a prečo je pre nich zákazník vždy na prvom mieste? Ako dizajnujú brandové kampane, aby pomáhali zľavniť výkonnostné kampane každý deň?

 

MÉDIA SUMMIT - Skončil sa čas krátkodobých riešení

 

Pre médiá sa skončil čas krátkodobých riešení. Globálni hráči dominujú lokálnym trhom čoraz viac, prežijú len najlepší. Nastal čas rozmýšľať nad dlhodobo udržateľným biznisom. Tak na presýtených televíznych trhoch, ako aj v online.

  

10 tipov pre efektívnu reklamu na reklamu na YouTube

Petr Houzar,  Sales Manager CZ/SK, Google Czech Republic

Čo najlepšie funguje na YouTube? Akú kreatívu zvoliť pre iný formát? Ako upraviť kreatívu  pre YouTube? Aká  je optimálna dĺžka? Na základe dát a poznatkov z kampaní si ukážeme tipy a triky pre úspešnú kampaň na YouTube.

 

Ako budovať efektívny zásah v online, ktorý podporí predaje offline?

Juraj Pobjecký, Strategy Director, Zaraguza

Pavol Krutý, Media Planner, Zaraguza

Kampaň Rytmus Shopping v Čechách a na Slovensku masívne podporila rast predajov Rexony, kampaň ORA prispela k tomu, že sa nápoj Ora v Slovinsku dokonca vypredal. Povieme si ako Zaraguza vytvorila a plánovala tieto kampane, ako vybudovala ich ekosystémy a ktoré formáty k dosiahnutiu týchto výsledkov použila.

 

Vyťažte z programatického nákupu čo najviac

Radovan Pišný, Head of Digital, Wavemaker Slovakia

Povýšte umelú inteligenciu na sofistikovaný nákup. Vďaka dátam, ktoré sa dajú monetizovať.

 

Čo nám prinieslo HbbTV? Alebo aký je dnes potenciál HbbTV?

Lukáš Hnilička, CEO spoločnosti Hybrid
Štefan Engi, technický manažér nových médií TV Markíza 

Markíza ako prvá spustila v decembri minulého roka HbbTV. Pripojila sa tak k úspešnému modelu rozvoja tejto platformy. Čo táto revolúcia priniesla a prinesie televíziám a inzerentom na Slovensku? 

 

Sila televízií? Kvalitný lokálny obsah

Tereza Polachová, kreatívna producentka HBO

Ako sa HBO darí v boji s konkurenciou? Na LOTE 2018 Tereza hovoriť o tom, prečo je pre HBO relevantná lokálna tvorba a akú pridanú hodnotu prináša. Aj o tom, ako sa situácia na trhu výrazne mení príchodom Netflixu a rôznych VOD platforiem.

 

SPEAKRI MARKETING

 

Pavol Minár, FKM UCM Trnava, Board Member / Brand Storyteller Zaraguza Prague

 

Čo sa pokazilo, alebo: kde sa stala chyba?: O tom, aké dychvyrážajúce chyby urobili známe značky v poslednom roku.

Pavol Minár je vášnivý fanúšik storytellingu. Viac ako 20 rokov skúseností v reklame, budovaní značiek, marketingu, poradenstve a prieskume trhu na Slovensku, Českej republike, Rumunsku, Slovinsku, Ukrajine, Rakúsku, Veľkej Británii a inde. Ocenenie z Cannes Lions, Golden Drum a Eurobest, držiteľ Klinca a Effie Awards zo Slovenska, Rumunska a Českej republiky.

Podľa ročenky „Kto je kto“ mesačníka Stratégie (september 2017) patrí medzi osobnosti, ktoré formujú biznis na Slovensku.

 

Marian Timoracký, partner United Consultants

Ako sa stať imúnnym voči brandingovým šarlatánom.  

Ľudia z marketingu hľadajú neustále nové prístupy, ako zlepšiť vnímanie svojich značiek. V snahe vyniknúť sa často nechajú inšpirovať módnymi trendami, ktoré sa na konci dňa ukážu – v tom lepšom prípade – ako návrat k pôvodnému zmyslu existencie značky, v tom horšom ako peniaze vyhodené von oknom. Prednáška Mariana Timorackého bude o tom, ako sa stať imúnnym voči brandingovým šarlatánom a mať na zreteli zmysel brandingu.

Marian Timoracký sa viac ako 25 rokov venuje brandingu a všetkému, čo značky ovplyvňuje. Počas jeho kariéry mu rukami prešli stovky domácich i zahraničných značiek. Ako človeka, ktorý do reklamného biznisu na Slovensku vniesol vedecký prístup, ho trápi, ako ľahko sa niektorí brand manažéri nechajú opantať technologickými vychytávkami určenými na dosahovanie podružných cieľov, namiesto toho, aby sa sústredili na to, ako naplno využiť strategický potenciál svojich značiek.

Na konferencii by preto rád vyzval marketérov, aby sa pri rozvíjaní svojich značiek sústredili na to, čo je podstatné, t. j. ako predávať viac počas dlhšieho obdobia, resp. ako predávať s vyššou maržou.

 

Michal Vyšinský, 2muse

 

Stanislava Púčková, 2muse

Načo nám je prieskum značky?! Kto, kedy a prečo vymyslel všetky parametre sledovania značiek a na čo to v realite vlastne komu je?

Michal a Stanka sú prieskumníci srdcom a dušou. V roku 2009 sa rozhodli nenechať sa zomlieť systémom globálneho prieskumného trhu a založili nezávislú agentúru 2muse. V nej rozvíjajú talent ľudí, ktorí radi prichádzajú veciam na koreň a ich ambíciou je koncentrovať v 2muse najlepšie prieskumné mozgy na Slovensku. Potrpia si na kvalitu odvedenej práce a veria tomu, že aj komplikované analytické témy môžu byť jasné a zrozumiteľné. Veď vo finále prieskumy využívame na to, aby sme rozumeli svojej situácii a vedeli sa správne rozhodnúť.

 

Norbert Lojko, marketing konzultant

​​Budovanie osobnej značky: Si pripravený na 40 rokov brand buildingu? Uvedomuješ si, že väčšina z nás bude pracovať minimálne 40 rokov? Ak sa chceš odlíšiť od davu, musíš si začať budovať svoju osobnú značku. Máš ciele, stratégiu a plán ako tých 40 rokov prežiješ? Skúsenosť hovorí, že čo na začiatku zanedbáš sa v neskoršom veku nepríjemne vráti a už sa nebude dať zmeniť.

Norbert Lojko od svojich dvadsiatich rokov pracuje v marketingovej brandži. Za 25 rokov marketingovej kariéry prešiel vzostupmi i pádmi a o svoje skúsenosti, ako (ne)budoval svoju osobnú značku, sa rád podelí. Pracoval ako manažér v médiách, mediálnych a reklamných agentúrach, veľkej medzinárodnej korporácii i veľkej domácej firme. Počas svojej kariéry efektívne riadil malé, veľké i veľmi veľké marketingové rozpočty.

Norbert Lojko je skúsený marketér, ktorý verí v zdravý rozum a jednoduché riešenia problémov. Aj keď vždy kladie dôraz na komplexnú znalosť marketingového mixu a kontinuálne budovanie značky. To je aj dôvod, prečo sa stal hrdým členom zoskupenia United brand advisors, ktoré si kladie za cieľ zvyšovať povedomie o nevyhnutnosti budovania značky pre ďalší rozvoj biznisu. Norbert má ešte klasické marketingové vzdelanie. Na The Open University Business School (Milton Keynes, UK) absolvoval MBA so špecializáciou na marketing manažment.

Inšpiráciou pre prednášku na Living on the Edge 2018 „Návrat k značke“ bola ročná intenzívna komunikácia s personalistami a prekvapivé zistenie ako nízko je vnímaná hodnota a dôležitosť marketingu.

 

Milan JunioR Zimnýkoval, moderátor

Zdroj: Martin Fridner

Milan Zimnýkoval vyštudoval Filozofickú fakultu Prešovskej univerzity v Prešove. Už počas štúdia šéfoval internátnemu rádiu a vysielal v lokálnom rádiu Flash. Vo Fun Rádiu pracuje 14 rokov, počas ktorých sa pár rokov hľadal, medzitým rozbiehal rannú šou Adely a Sajfu ako produkčný, až sa nakoniec udomácnil v rannom vysielaní vo dvojici s Marcelom.

Okrem množstva firemných akcií a roadshow odvysielal a odmoderoval viac ako 50 live televíznych prenosov. Od Telerána, Miss Universe cez Legendy popu, Nikto nie je dokonalý sa dostal k celosvetovým formátom spoločnosti FREMANTLE ako Česko Slovensko má talent, Take me out, Heslo a Moja mama varí lepšie ako tvoja.

Všetky spomínané projekty majú spoločné jednu črtu/rukopis, ktorý obsahuje každý jeho projekt. Je to jeho osobnosť. A aj keď ho moderovanie baví, stále hľadal tú oblasť, ktorá by to vyjadrila najlepšie. Začal sa viac venovať tejto myšlienke a pri kreovaní svojich nemoderátorských projektov v rámci spoločnosti ZIMNYKOVAL zistil, že musí začať uvažovať o značke – o postupnom budovaní ZNAČKY.

O svojich skúsenostiach s budovaním vlastnej značky bude Junior hovoriť v rámci LOTE 2018.

 

Andrej Csino, marketingový a kreatívny konzultant

Kašľať na brandy, hurá do digitálu!: Prednáška o tom, prečo branža zabúda na dlhé roky hodnotnej praxe budovania značiek a stále častejšie rieši iba trendy. 

Andrej Csino má za sebou vyše 20 domácich a zahraničných kreatívnych ocenení a 17 rokov v reklamnej branži ako copywriter, kreatívny riaditeľ a stratég. 10 rokov pracoval na domácich aj zahraničných značkách v ATL agentúrach a 7 rokov v digitálnej, kde okrem iného rozbiehal prvé sociálne siete pre klientov ako je Orange, alebo Slovenská sporiteľňa. Počas uplynulých rokov silne propagoval digitálny integrovaný marketing, ale v poslednej dobe silne prezentuje potrebu návratu k brand marketingu a potrebe budovania značky, na čo sa podľa neho zabúda okrem iného aj kvôli juniorizácii marketingového prostredia.  Problém je, že prevláda intuitívny, a populárny „digital based marketing", bez potrebného brandbuildingu a teda akejkoľvek potrebnej strešnej marketingovej metodiky. Práve pod heslom „Back to brand" založil seniornú poradenskú platformu United brand advisors kde združuje odborníkov z rôznych oblastí marketingovej branže (PR, Digitál, Social, Research, Kreatíva, Výkonostný marketing, Médiá..).s cieľom hlásať návrat k značke a vzdelávať marketingové prostredie o tejto už takmer zabudnutej esencii marketingovej vedy.

 

Daniel Bradáč, managing partner Generations

Reklama je o silnom egu, budovanie značky o pokore: Prečo sú niektoré značky úspešnejšie ako druhé? A aké miesto v tom zohráva kreativita? Ako sa buduje trvalo úspešná značka? Čo rozhoduje o úspechu alebo neúspechu budovania značky?

Daniel Bradáč má 20-ročné skúseností s budovaním značiek. Pôsobil na top brand a marketingových pozíciách (Orange, Funfón, Poštová banka, ZP Dôvera) a tvrdí, že to, čo firmy dnes skutočne potrebujú a hľadajú je silná a konzistentná značka navonok aj dovnútra.

Bohužiaľ však často nevedia, ako sa k nej dopracujú, nevedia klásť správne otázky a agentúry im ponúkajú hneď riešenia alebo kampane. Tie však nie sú odpoveďou.

Daniel rozumie svetu korporácií a zároveň má skúsenosť z podnikania. Vie čo je kľúčové pre úspešné pochopenie a neskôr implementovanie vízie, DNA a pozicioningu značky. Klienti ho oslovujú najčastejšie takto: Nevieme čo máme komunikovať? Viete nám pomôcť s nájdením toho unikátneho, čo vo firme máme? V definovaní toho unikátneho pre zamestnancov aj potenciálnych zamestnancov, či klientov?!

 

SPEAKRI MÉDIA

 

Petr Houzar,  Sales Manager CZ/SK, Google Czech Republic

Čo najlepšie funguje na YouTube? Akú kreatívu zvoliť pre iný formát? Ako upraviť kreatívu  pre YouTube? Aká  je optimálna dĺžka? Na základe dát a poznatkov z kampaní si ukážeme tipy a triky pre úspešnú kampaň na YouTube.

Petr má v Googli na starosti mediálne a kreatívne agentúry, venuje sa platforme YouTube a téme budovania značky. Kedysi pracoval ako  manažér globálnej digitálnej komunikácie značiek Karlovarských minerálnych vôd, kde riešil komunikáciu na osemnástich trhoch. Pracoval tiež v digitálnom marketingu spoločnosti Vodafone, s primárnou zodpovednosťou za korporátnu online stratégiu, rozvoj sociánych sietí, vzťahy s vyvojármi a inovácie v oblasti digitálnej komunikácie a médií. Svoju profesijnú kariéru naštartoval v mediálnej agentúre Mindshare. Petr je držiteľom množstva českých a medzinárodných digitálnych ocenení.

 

Jakub Strýček, marketingový riaditeľ  ZonkyJakub založil spoločnosť, ktorá pomáhala malým a stredným firmám s marketingom. Potom odišiel do médií. Staral sa o marketing v začiatkoch spravodajskej agentúry Mediafax, potom sa v skupine TV Nova venoval digitalizácii televízneho trhu, v Mafre šéfoval centrálny tím marketingu. Svoje skúsenosti a zručnosti dnes rozvíja v spoločnosti Zonky, kde riadi marketing a komunikáciu. V súčasnosti je jeho prioritou to, aby spoločnosť Zonky rástla a služba sa stala synonymom pre jednotku na fin techovej scéne nielen v Česku.

 

Juraj Pobjecký, Strategy Director, Zaraguza

Juraj Pobjecký je hlavný stratég v agentúre Zaraguza, kde pracuje na takmer všetkých kampaniach agentúry. Z tých aktuálnych sa podieľal na novom komunikačnom koncepte pre Slovenskú sporiteľňu George, podieľa sa aj na online komunikácii pre Orange Slovensko. Okrem toho sa tento rok stal Google Partners Trainer pre oblasť Video Content.

 

Pavol Krutý, Media Planner, Zaraguza

Pavol Krutý pôsobí v agentúre Zaraguza ako dátový analytik a médiá stratég a pomáha veľkým spoločnostiam ako Orange, SLSP či SPP uspieť v dnešnom komplikovanom svete digitálneho  marketingu. Tento rok sa stal Google Partners Trainer v oblasti Grow with Google.

Ako budovať efektívny zásah v online, ktorý podporí predaje offline?

Kampaň Rytmus Shopping v Čechách a na Slovensku masívne podporila rast predajov Rexony, kampaň ORA prispela k tomu, že sa nápoj Ora v Slovinsku dokonca vypredal. Povieme si ako Zaraguza vytvorila a plánovala tieto kampane, ako vybudovala ich ekosystémy a ktoré formáty k dosiahnutiu týchto výsledkov použila.

 

Keď digitál nie je džungľa

ZOOT je fashion portál, ktorého cieľová skupina žije predovšetkým v digitálnom prostredí. Aj preto značka ZOOT využila na komunikáciu online. Ktoré formáty a platformy dnes hodnotí ako efektívne? Čo sa osvedčilo viac Facebook alebo Instagram? Aké kroky pomohli tomu, že sa zo značky stal obľúbený love brand mladých?

Zora Roth, Marketing manager, ZOOT SK

V marketingu a reklame sa pohybuje už viac ako dvadsať rokov so skúsenosťami na strane reklamnej agentúry na pozícii client director, ak aj na marketingových pozíciách značiek v rôznych odvetviach. Viac ako  osem rokov pôsobila v USA a po návrate v roku 2013 pracovala pre Universal Music. Od roku 2015 pôsobí v ZOOTe, kde riadi marketingové oddelenie. V súkromnom živote sa  venuje ako bývalý vrcholový športovec rôznym športom, rodine a dvom psom.

 

Radovan Pišný, Head of Digital, Wavemaker Slovakia

Ako vyťažiť z programatického nákupu čo najviac?

Povýšte umelú inteligenciu na sofistikovaný nákup. Vďaka dátam, ktoré sa dajú monetizovať.

Radovan Pišný sa venuje oblasti online reklamy v agentúre Wavemaker už viac ako jedenásť rokov a z toho takmer deväť rokov vedie jej digitálne oddelenie Wavemaker digital. Reklama na internete ho pritiahla už v roku 2004 v spoločnosti Zoznam.sk. Od toho času bol svedkom mnohých premien a transformácii trhu ako takého, ako aj zmien v jeho vnímaní priamo zadávateľmi. Aktuálne je fanúšikom pokročilých programmatických riešení, ktoré umožňujú posolstvo veľmi presne cieliť a navyše ho personalizovať.

 

Lukáš Hnilička, CEO spoločnosti Hybrid


Štefan Engi, technický manažér nových médií TV Markíza 

​Markíza spustila v decembri 2017 HbbTV. Pripojila sa tak k úspešnému európskemu modelu rozvoja tejto platformy. Čo táto revolúcia priniesla a prinesie televíziám a inzerentom na Slovensku? Na konferencii Living on the Edge 2018 odprezentujú zástupcovia televízie aj firmy, ktorá sa na HbbTV špecializuje. Lukáš Hnilička, Štefan Engi

Hybrid Company sa zameriava na technológiu HbbTV, ktorá prepája televíziu a internet.V regióne CEE je Hybrid inovatívnym lídrom so špecializáciou na marketingové a monetizačné využitie interaktívnej obrazovky. Lukáš Hnilička je považovaný za popredného vizionára vo sfére nových médií. Predtým pôsobil desať rokov ako CTO v televízii Óčko. 

V rámci Markíza Group má na starosti technicko-projektovú časť nových médií Štefan Engi. Markíza ako prvá spustila HbbTV na Slovensku a vďaka tomu sa stala jednotkou aj v tejto oblasti. Okrem najnovšej technológie hybridnej televízie Štefan technicky zabezpečuje projekty voyo.sk, markiza.sk a tvnoviny.sk. Vo voľnom čase píše odborné články pre TouchIT.sk

 

Tereza Polachová, kreatívna producentka HBO

Ako sa HBO darí v boji s konkurenciou?

Okrem širokej ponuky prevzatých programov preniklo HBO do povedomia divákov aj ako producent. Filmy, seriály, dokumenty a ďalšia tvorba pravidelne získavajú rôzne prestížne televízne i filmové ocenenia. Tereza Polachová, kreatívna producentka HBO pracovala na seriáli Terapie či minisérii Hoříci keř, ktorá získala jedenásť Českých levov a ďalšie ceny, podpísaná je aj pod pokračovaním seriálu Až po uši či dokumente Mečiar.

Na LOTE 2018 bude hovoriť o tom, prečo je pre HBO relevantná lokálna tvorba a akú pridanú hodnotu prináša. Aj o tom, ako sa situácia na trhu výrazne mení príchodom Netflixu a rôznych VOD platforiem.

Ako sa najdlhšie vysielajúcej platenej televízii darí v boji s konkurenciou?

 

 

*zmena programu vyhradená

Údaje označené hviezdičkou sú povinné.
Účastnický poplatok
Vybraný účastnický poplatok: účastnícky poplatok -- 149 € bez DPH (178.8 € s DPH) na osobu

Konečná cena Vám bude potvrdená e-mailom.
Zl'avy
Výsledná cena je 149 € bez DPH (178.8 € s DPH) na osobu.
Všeobecné obchodné podmienky
Zaslaním vašej prihlášky vyjadrujete súhlas s uvedenými Všeobecnými obchodnými podmienkami.
Kontaktná adresa

MAFRA Slovakia, a.s.
Nobelova 34
836 05 Bratislava 3

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri
Okresného súdu Bratislava I, odd.: Sa,
vložka č.: 476/B.

IČO: 31333524
DIČ: 2020298984
IČO DPH: SK2020298984

Bankové spojenie:
č. účtu: 2626844466/1100
banka: Tatra banka, a.s.
BIC: TATRSKBX
IBAN: SK13 1100 0000 0026 2684 4466

Zrušiť

Partneri

Generálny partner: 

Mediálni partneri: 

Podobné podujatia